Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 квітня 2016 р. 19:07:39

22 квітня 2016 року ми споминаємо мученика на ім'я Євпсихій.

22 квітня 2016 року ми споминаємо мученика на ім'я Євпсихій.

22 квітня 2016 року ми споминаємо мученика на ім'я Євпсихій.

Євпсихій походив з міста Кесарія що в Каппадокій і був нащадком знатних та заможних християн.Його батьки дали йому добру освіту тож перед юнаком відкривались великі можливості. Згодом він знайшов собі гідну дівчину і родина планувала весілля.Та в той же день імператором Юліаном Відступником було влаштоване поганське свято на честь богині Фортуни.Євпсихій якй був ревним християнином не міг знести такого і тому пішов до храму Фортуни аби зруйнувати його хоча він добре знав що за це його чекає смерть.
Зруйнувавши храм він пішов і роздав все що мав бідним бо знав що скоро за ним прийдуть.Він і не здогадувався що помста Юліана буде значно страшнішою-під гнів імператора попав не лише Євпсихій але й усе населення міста.
Почалось страшне-багато люду було страчено, багаті були вигнані.Ті що лишилися живими мусили платти величезні збори а саме місто лишилось славної назви.
Самого ж Євпсихія страшенно катували змушуючи відріктись від віри та він стійко терпів все що було вготовано на долю його.
Юліан Відступник все ж жадав ще більшої кари для міста і городян і хотів зруйнувати його та помер в бою.
За якйсь час в славу Євпсихію було зведено храм.https://www.youtube.com/embed/UasxgNzz98w

Зарваниця :: 22 квітня 2016 року ми споминаємо мученика на ім'я Євпсихій. :: Сподобалось197


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×