Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 квітня 2016 р. 20:08:23

23 квітня 2016 року день спомину мученика Терентія.

23 квітня 2016 року  день спомину мученика Терентія.

23 квітня 2016 року день спомину мученика Терентія.

Постраждали мученик Терентій та інші мученики в час імператорства грізного Декія. Він будучи язичником і ненависником християнства видав наказ по котрому всі жителі імперії повинні поклонятися ідолам.Люди які вже були християнами та налякалися гніву імператорського відразу почали виконувати його вказівку.Та були і ткі що навіть під страхом смерті не зрадили віри і сповідали себе як християни відмовившись поклонятись бісівським ідолам.
Декій був дуже вражений з такого вчинку і щоб послабити їх віру почав казати що вони не можуть вірити в того хто був засуджений і страчений як злочинець.Вони відповіли йому що все що сталось з Ісусом сталося по пророцтву .Чим більше він намагався принизити християн тим більший відпір чинили йому вони своїм Словом.
Принижений Декій наказав катувати їх та щоб не робили кати і до яких чарів би не звертався б Декій та мученики ці не були пошкоджені.Багато з людей бачивших їхні муки прийшли до віри християнської, сам же Декій ще більше розлютився і наказав в кінець відсікти їм голови.
Тіла мучеників було викинуто за межі міста де їх згодом і знайшли благочестиві християни які і поховали згідно правил.

https://www.youtube.com/embed/JaiEMg3MOyo

Зарваниця :: 23 квітня 2016 року  день спомину мученика Терентія. :: Сподобалось200


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×