Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 квітня 2016 р. 20:30:46

25 квітня день спомину преподобного Ісаака Сирина.

25 квітня день спомину преподобного Ісаака Сирина.

25 квітня день спомину преподобного Ісаака Сирина.

Ісаак Сирин походив з Сирії та жив середні шостого століття по Різдві Христовім.Прийшовши з Сирії до італійського міста Сполето він зайшов до храму та попросивши священників залишитись там молився безперервно двоє діб. Та один диякон не повірив Ісааку і почав сварити його та докоряти думаючи що той лицемір.Він навіть вдарив Сирина та щойно він це зробив як біс уійшов в нього і сказав що лише Ісаак може його вигнати.Ісаак таки вигнав біса а розмови про цей випадок розлетілись по усіх усюдах.
Ісаак володів даром прозорливості.Так одного разу подорожуючі намагаючись обдурити монаха прийшл до нього в порваній старій одежі, нову ж заховали в дуплі дерева.Монах почувши від них прохання про одяг сказав аби вони зачекали а сам відіслав послушника до того дерева.Послушник приніс одяг подорожуючим і вони зрозумівш що не змогл провести старця з соромом пішли геть.
Був ще один випадок коли господар відіслав служника з двома корзинами наповненими їдою до Ісаака , але слуга сховав одну корзину надумавши скористатись з неї.Коли ж слуга підійшов до монаха той сказав йому аби той не торкався корзини бо туди залізла змія.
Помер святий в 550 році нашої ери.

https://www.youtube.com/embed/5hGFPcapxMU

Зарваниця :: 25 квітня день спомину преподобного Ісаака Сирина. :: Сподобалось308


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×