Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 травня 2016 р. 17:32:27

29 квітня 2016 .Страсна Пятниця.

29  квітня 2016 .Страсна Пятниця.

29 квітня 2016 .Страсна Пятниця.

День страждань та смерті Христа.В цей день було засуджено, побито та страчено того кого називали месією.Той хто ще вчора був всезагальним рятівником, кого зустрічали з криками і хто ще вчора рятував багатьох від хворіб стояв побитий перед багаточисельним людом які чекали на рішення про його страту.Він зараз для них не був Месією а був тим хто мав врятувати їх від полону Римського та обманув.Тепер вони називали його не інакше як злодієм і цього разу кричали Розіпни його.Його примусили нести свій власний хрест який був дуже важкий, тим більше для нього на котрому й живого місця не було від побоїв.По дорозі його били, він падав а коли прийшли то почали прибивати його руки та ноги до хреста.Він, рятівник людства, висів на хресті як злочинець та вбивця, не прикритий та осоромлений та страждав.Та попри усі страждання він не втратив любові до людей і просив Господа простити їм бо вони не знаютьщо роблять.
Я не можу навіть уявити що в цей момент він відчував і що відчувала його мати.Його жертва для нас була велетенською, просто неоціненною.На жаль зараз багато людей не те що не цінують цю жертву, вон просто не знають про неї, не хочуть знати.

В цей день варто дотримуватись посту а багато молитись.

https://www.youtube.com/embed/vkODIbtKcoA

Зарваниця :: 29  квітня 2016 .Страсна Пятниця. :: Сподобалось253


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×