Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 травня 2016 р. 17:39:40

30 квітня 2016 Велика Субота та Сходження Благодатного вогню

 30 квітня 2016 Велика Субота та Сходження Благодатного вогню


30 квітня 2016 Велика Субота та Сходження Благодатного вогню


Цього дня багато людей вже закінчує приготування до Великодня, хтось ще пече паски, хтось розмальовує писанки, готує кошики до посвячення а хтось, як я, дивився трансляцію з Храму Гробу Господнього де саме в цей час чекали на сходження Благодатного вогню.Зізнаюся, це було вперше і це викликало в мене бурхливі емоції які мало не переходили в сльози.
Переглядаючи це я не думав про те чи буде кінець світу бо є таке повір'я що як він не зійде то це останній рік людства.Мене це не лякає бо все в Руках Господніх.Мене розчулила Сила Господа, той дар який він дає людям, знамення Господнє у вигляді вогню яке сходить без будь-якої допомоги людей.Я в це вірю.Як на мене сходження Благодатного вогню це Велика благодать!


https://www.youtube.com/embed/mntWeMXhACs

Зарваниця ::  30 квітня 2016 Велика Субота та Сходження Благодатного вогню :: Сподобалось282


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×