Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 травня 2016 р. 18:14:50

4 квітня 2016 року споминаємо священномученика Януарія

4 квітня 2016 року споминаємо священномученика Януарія

4 квітня 2016 року споминаємо священномученика Януарія
Святий Януарій походив із невеличкого містечка Бееневенто та виховувався знатною та багатю родиною.Ще будучи юнаком він приймає християнство а вже згодом за Богопослушне життя призначається єпископом.
Постраждав він за часів імператора Діоклитіана.Тоді, будучи єпископом він часто відвідував увязнених християн та разом із ними правив Літургію, на одній з них його і було схоплено. Його переконували відмовитись від християнства заради його власного життя та він відмовився за що перетерпів багато мук аж поки йому в 305 році по Різдві Христовім не відсікли голову.
З іменем його повязане одне чудо. Речовина яка зберігається в капсулі та яку вважають кровю святого коли її витягнути з місця де вона зберігається починає розріджуватись або й кипіти , пр тому що до того вона була в охолодженому стані.


https://www.youtube.com/embed/tU5CzSn8E74

Зарваниця :: 4 квітня 2016 року споминаємо священномученика Януарія :: Сподобалось268


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×