Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 травня 2016 р. 18:31:07

6 травня 2016 року споминаємо Юрія Переможця

6 травня 2016 року споминаємо Юрія Переможця

6 травня 2016 року споминаємо Юрія Переможця
Святий Юрій Змієборець є одним із найважливіших святих в Україні а також він являється покровителем міста Львова.
Історія цього святого бере початок з часів правління грізного ненависника усіх християн Діоклитіана.Юрій служив у війську його і був вірний йому та щойно він почув про те що імператор хоче знищити усіх християн то став на їх сторону і без жодного страху заявив про це.Імператор був приголомшений цим і спершу в надії що Юрій одумається намагався переконати його відмовитись від віри то матеріальними благами то погрозами.Юрій був категоричним і Діоклитіан не довго думаючи наказав катувати Юрія.Кати розважалисьяк могли та жодні вигадані ними муки не змогли знищити святого тож зовсім скоро імператор звелів їм усікти вятому голову.
На багатьох картинах та образах святого зображують на коні , з списом в руках, який убиває змія.Це повязано з тим що на батьківщині Переможця орудував дивний змій який убивав людей та нищив майно селян.Люди боялись його і вирішили жеребкуванням обирати людину що мала стати пожертвою для змія.Одного разу такою пожертвою мала стати донька місцевого правителя.Її привязали до дерева і вона чекала на прихід звіра.
Звір прийшов і вже збирався вбити дівчину та ось весь в білому на коні прибув юнак, який вбив цього жахливого змія.Тим юнаком і був Юрій змієборець.


https://www.youtube.com/embed/FXvkuksSRQU

Зарваниця :: 6 травня 2016 року споминаємо Юрія Переможця :: Сподобалось282


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×