Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 травня 2016 р. 18:47:53

7 травня 2016 року день спомину святого Савви Стратилата.

7 травня 2016 року день спомину святого Савви Стратилата.

7 травня 2016 року день спомину святого Савви Стратилата.

Сава Стратилат був за походженням готом а за професією воїном.Жив він в період імператорства Авреліана .З юнацтва Савва прийняв християнство і попри те що служив у війську імператора -язичника часто відвідував кинутих ним у вязницю , також він дуже часто допомагав скривдженим та біднякам і недужим.Загалом людиною він був доброю та щирою і населення поважало його.
Та щойно імператор дізнався про те що Савва є християнином то наказав негайно привести його до себе.Коли воїна привели імператор негайно почав вимагати щоб Савва відрікся від віри та воїн скинув свій пояс і сказав що ніколи не зрадить віру.Тої жмиті кати очали мордувати його.Вони обливали його розпаленою солою, били її та Савву ці всі муки ніяк не торкали.Сімдесять воїнів що бачили його муки теж повірили в Господа і негайно були страчені через усікновення голови.Савву кинули до вязниці де до нього прийшов Ісус який осяяв його своєю славою і сказав йому щоб він не боявся.На ранок його було втоплено в ріці.

Зарваниця :: 7 травня 2016 року день спомину святого Савви Стратилата. :: Сподобалось240


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×