Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 травня 2016 р. 18:58:30

9 травня 2016 року споминаємо Святого Василія Амасійського.

9 травня 2016 року споминаємо Святого Василія Амасійського.

9 травня 2016 року споминаємо Святого Василія Амасійського.


Святий Василій Амасійський жив на початку четвертого століття нашої ери в місті Амасія ( Територія сучасної Туреччини).
В ті часи тими землями правив такий собі Лікиній що був зятем Костянтина.В нихбула домовленість про лояльне ставлення до усіх віросповідань та Лікиній попри домовленість продовжував переслідувати християн.Святий бачив як страждають від намісника християни та всяко допомагав їм.
В той час Лікиній накинув оком на служницю своєї жінки Глафіру.Глафіра відчувала приязнбь Лікинія до себе та не бажала її тож підійшла до цариці і попрохала в неї допомоги.Та допомогла їй піти з міста своєму ж чоловікові сказала що та збожеволіла.Глафіра пішла з Василієм і бачучи як він допомагає людям і що будує храм віддала всі кошти йому.Згодом вона написала цариці листа де просила грошей, та лист той випадково потрапив в руки до Лікинія.Лють його була страшна.Він наказав негайно знайти Василія та Глафіру і привести до нього.На жаль чи на щастя та на той час дівчина вже померла.
Коли ж Василія привели до суду то Лікиній спитав в нього чи не хоче святий бути жрецем.Василій відмовився через що був кинутий у море .
За день його тіло було виловлене з моря християнами та поховане гідно.


https://www.youtube.com/embed/_kSEXIlAJOY

Зарваниця :: 9 травня 2016 року споминаємо Святого Василія Амасійського. :: Сподобалось165


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×