Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 травня 2016 р. 19:05:11

10 травня 2016 року день спомину апостола Симеона, брата Христового.

  10 травня 2016 року день спомину апостола Симеона, брата Христового.10 травня 2016 року день спомину апостола Симеона, брата Христового.

Про життя Симеона, апостола з сімдесяти та єпископа Єрусалимського відомо обмаль окрім того що він був Ісусові двоюрідним братом по лінії Йосифа Обручника..Відомо що за добропорядне життя та щиру віру він був рукоположений в єпископи Єрусалиму а також про те що він був добрим проповідником.Напевне настільки добрим що багато людей покидали поганську віру і ставали християнами.Саме це і стало причиною його мученицької смерті.В ті часи правив імператор Траян, який був затятим язичником.Він почав переслідування на християн, під час якого і був схоплений Симеон.Він будучи старшим чоловіком піддавався багаторазовим катуванням і згодом був розіп'ятий так само як і Ісус.
https://www.youtube.com/embed/C3eUfW4Oel8

Зарваниця ::   10 травня 2016 року день спомину апостола Симеона, брата Христового. :: Сподобалось211


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×