Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 травня 2016 р. 18:16:30

16 травня 2016 року споминаємо мучеників Тимотея та Мавру.

16 травня 2016 року споминаємо мучеників Тимотея та Мавру.

16 травня 2016 року споминаємо мучеників Тимотея та Мавру.
Тимотей був сином священника та сам був церковнослужителем.Так він зберігав книги богослужебні.Постраждав він в часи правління Діоклитіана.Той наказав спалювати усе що повязано з християнством.Хтось викрив Тимотея як зберігача заборонених книг.Служники імператора прийшли і почали вимагати аби він віддав ті книги їм та він відмовився це зробити за що його почали катувати.Як тільки не знущались над ним мучителі та Тимотей все терпів.Згодом вони дізнались що в нього є молоденька жінка на ім'я Мавра.Їі також мучили і кидали до котла з розпеченою водою.Правитель не повірив в те що вода направду гаряча і сказав Маврі аби та бризнула йому тою водою на руку.Він відразу відсахнуувся адже вода була направду дуже гарячою.Був правитель такий здивований що навіть був готовий визнати що Бог є єдиний і готовий був прийняти християнство.Та щось раптом сталось і він розізлився ще більше і наказав розіпяти пару.Висіли вони так днів девять одне до одного лицем а на десятий день вони померли.
Сталося це в 286 році по Різдві Христовім.Згодом в память про них було зведено храм.

https://www.youtube.com/embed/rTV_wRJN7M8

Зарваниця :: 16 травня 2016 року споминаємо мучеників Тимотея та Мавру. :: Сподобалось245


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×