Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 травня 2016 р. 18:17:53

17 травня 2016 мпоминаємо мученицю Пелагію.

17 травня 2016 мпоминаємо мученицю Пелагію.

17 травня 2016 мпоминаємо мученицю Пелагію.

Дівчина Пелагія народилася в місті Тарси і походила з язичницької родини.Та ось одного разу почувши про христянство вона прийняла його в серце своє і вирішила вберегти цнотливість для єдиного Бога Ісуса.В той час закохався в неї пасинок Діоклитіана і задумав взяти Пелагію в жони.Він підійшов до неї і сказав про своє бажання та вона відмовила йому.Він був здивований такою відповіддю адже всі знали хто він але він вирішив дати дівчині час бо думав що вона змінить думку.
Та тим часом дівчина охрестилася і до хлопця дійшла ця звістка.Він вирішив що вона для нього врачена назавжди і заподіяв собі смерть.Мати Пелагії обоявшись гніву імператора привела доньку до нього і представила все так наче це вона убила його пасинка.Звісно Діоклитіан був здивований і не зовсім повіривши матері почав переконувати дівчину зректися Христа запропонував їй шлюб з ним .Дівчина сказала що шлюб з ним для неї мерзенний.Імператор наказав спалити дівчину та вона сама увійшла в розпечену піч і наче розчинилася там.З печі йшов дуже благодатний запах.Кістки що залишились від дівчини були викинуті слуниками імператора за місто.Ніхто не міг їх торкнутись бо охороняли їх чотири леви.Вони пильнували її останки поки до них не прийшов її священник.Згодом в її честь було зведено храм.
https://www.youtube.com/embed/AKO942c0aCs

Зарваниця :: 17 травня 2016 мпоминаємо мученицю Пелагію. :: Сподобалось249


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×