Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 травня 2016 р. 18:20:02

18 травня 2016 року споминаємо святу мученицю Ірину.

18 травня 2016 року споминаємо святу мученицю Ірину.

18 травня 2016 року споминаємо святу мученицю Ірину.

До того як прийняти християнство Ірина звалась Пенелопою.Сама вона була донькою царя Македонії і виховувалась як язичниця.Подорослішавши вона чекала що батьки оберуть для неї доброго нареченого та в цей же час вона пізнала християнство і відтепер відреклась від язичництва і заміжжя.Вона благала батьків також прийти до віри Християнської і хоть матір зразу прйшла до християнства та батько не бажав цього і намагався змусити її поклонятися ідолам.Дівчина відмовилась робити це що дуже розлютило батька.Він хотів покарати її але згодом сам увірував в Христа і разом з іншими прийняв християнство.Ірина продовжила проповідувати і приводити до Христа все більше людей.Через це її було приведено до суду.Спершу її мали вбити звірі та вони не торкались її і пили не різали тіло її.Побачивши це багао увірували і збунтувались проти правителя.Ірину було звільнено після чого вона пішла знову проповідувати.Дізнавшись що зовсім скоро вона має померти вона зайшла в одну печеру перед якою перехрестилась.Через кілька днів зайшовши у печеру люди не побачили її тіла там.

https://www.youtube.com/embed/QI2_zHP2xCI

Зарваниця :: 18 травня 2016 року споминаємо святу мученицю Ірину. :: Сподобалось246


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×