Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 травня 2016 р. 20:31:24

19 травня 2016 року споминаємо про святого Йова.

19 травня 2016 року споминаємо про святого Йова.

19 травня 2016 року споминаємо про святого Йова.


Святий Іов жив за дві тисячі років до Різдва Христового, в Північній Аравії. Його життя та страждання описані в Старому Завіті. Існує теорія що Йов являвся племінником Авраама. Йов був людиною богобоязливою і благочестивою і намагався втікати душею і тілом від усього злого.Так Господь обдарував його і добрий врожай і худобу і діти його любили та поважали батька та одне одного.І славив він Господа за всі дари що йому Він дав.Та ось якось підійшов до Бога диявол і побачив як Йов славить Господа.І сказав він що він так славить його бо той дбрий до нього та щойно він забере все він почне проклинати його.
Бог сказав аби він робив що треба але щоб не чіпав самого Йова.
Згодом все що мав Йов почало вимирати, навіть його діти , яких він так палко любив.Гроші та майно все зникло та Йов не проклинав Господа а був вірнй Йому.Потім диявол зіслав на нього різні хвороби.Усі цуралися його а рідна жінка думала що все це сталося через те що Йов чимось важко згрішив.Йов не зізнавався в гріху бо був чистий і каза що все те послано йому як жертву.
Простив Йова Бог коли він помолився за друзів своїх і дав йому вдвоє більше ніж той мав раніше.Дітей народив він і побачив потомство своє аж в четвертому коліні.


https://www.youtube.com/embed/f1I4sOoRPxA

Зарваниця :: 19 травня 2016 року споминаємо про святого Йова. :: Сподобалось233


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×