Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 травня 2016 р. 20:34:28

22 травня 2016 року Божого спомин про перенесення мощей святого Миколая.

22 травня 2016 року Божого спомин про перенесення мощей святого Миколая.

22 травня 2016 року Божого спомин про перенесення мощей святого Миколая.
В одинадцятому столітті мало не весь світ страждав від навал турків.Вони нищили майно та вбивали людей. Грабували храми та трощили раки з мощами святих.Багато мощей знищено було тож люди переживали за збереженість мощей одного з найбільших святителів світу християнського-Святого Миколая Чудотворця.Тоді вони знаходилися в місті Мири що в Лікинії.Купці ячкі якраз пливли з міста Бар, турбуючись про безпеку праху святого задумали на зворотньому шляху перевезти їх.Багато пригод сталося з саркофагом святого аж пок вони не були перевезені до міста Бар і не поховані в храмі святого Стефана.
Під час перенесення та поховання мощей сталося багато чуд та зцілень.Згодом в честь святого в місті цьому був зведений храм.


https://www.youtube.com/embed/tN_yfP1jW84

Зарваниця :: 22 травня 2016 року Божого спомин про перенесення мощей святого Миколая. :: Сподобалось155


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×