Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 червня 2016 р. 18:02:08

25 травня 2016 року споминаємо святого Епіфанія , єпископа Кіпрського.

25 травня 2016 року споминаємо святого Епіфанія , єпископа Кіпрського.

25 травня 2016 року споминаємо святого Епіфанія , єпископа Кіпрського.
Жив Епіфаній в Фінікії і народився в триста десятому році по Різдві Христовім.Сам за походженням Епіфаній був євреєм.Отримавши добру освіту він і не сподівався що життя його приведе до християнства .Христос настільки полонив його серце що Епіфаній вирішив стати ченцем.Згодом його було висвячено в священники а за якийсь час був рукопокладений в єпископи.Епіфаній активно боровся проти єретиків і всяко підтримував церкву та парафіян.
Жителі Кіпру дуже любили та поважали його адже ін також був знатним благодійником.Помер він у віці 93 років.

Зарваниця :: 25 травня 2016 року споминаємо святого Епіфанія , єпископа Кіпрського. :: Сподобалось240


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×