Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 липня 2014 р. 20:04:26

Св. мученик Леонтій.

Св. мученик Леонтій.

Св. мученик Леонтій.

Св. Леонтій, пам'ять якого звершується нині, був грек, служив воєначальником римських військ при королі Веспасіана і жив у граді Тріполі, поблизу гори Лівану. Він сповідував християнську віру. Він удостоївся вінця мученицького спільно з 2-ма воїнами-християнами, з язичників, Іпатієм і Феодулієм. Адріан, римський сановник, ревнитель язичництва і недруг християнства; відправився в Фінікію, щоб там переслідувати християн. Дізнавшись про Леонтія, який сам відхиляв ідолів і відволікав інших від поклоніння їм, Адріан послав Іпатія з бійцями за ним. Близько міста сам Леонтій зустрів їх з бійцями і, обіцяючи вказати, кого вони відшукують, запросив до себе в будинок для відпочинку, запропонував їм трапезу, прийняв їх з такою привітністю, з якою приймаємо власних дорогоцінних приятелів, а після трапези оголосив, що він і є Леонтій, друг не язичницьких богів, а християнського. Тоді Іпатій і воїн Феодул припали до його ніг і промовили: "і ми бажаємо бути християнами". Леонтій помолився; раптом ясне сіяння осінило Іпатія і Феодула, і дощик почав падати із хмари; св. Феодул закликав ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, і таким чином хрестив їх.
Але прибув у Тріполі і сам Адріан, і сильно розсердився на Леонтія, Іпатія і Феодула. "Хто ти такий і якими чарівничими засобами відвернув вірних королівських слуг від язичництва до християнства?" запитав Адріан Леонтія. "Я воїн Христовий і син Світла, просвічує кожну людину". - "А ви заради чого ж зреклися батьківських наказів і змінили королю?" запитав також Адріан Іпатія і Феодула. - "Заради того, що ми отримали ще кращу заслугу від Царя небесного", відповідали вони. Адріан віддав наказ жорстоко виснажувати всіх їх, і потім Іпатія і Феодула знищили клинком, а Леонтія били так, що він помер під ударами.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/96/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/OKhnuK9YU44

Зарваниця :: Св. мученик Леонтій. :: Сподобалось274


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 3# Avatar

Дивен Бог во Святых Своя 3# Avatar
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×