Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 червня 2016 р. 18:03:31

26 травня 2016 року день спомину про святу Гликерію.

26 травня 2016 року день спомину про святу Гликерію.

26 травня 2016 року день спомину про святу Гликерію.
Свята Гликерія жила в другому столітті нашої ери в часи правління імператора Антоніна.Її батько що раніше був мером Риму та мати померли дость рано.Переживаючи їх смерть Глиикерія дуже зблизилася з християнами і почала глибоко вивчати писання та відвідувати Богослужіння.В той же час місцевий правитель отримав від імператора указ про знищення християн які не скоряться і не захочуть поклонитися ідолам поганським.
Гликерія дізнавшись про це сама вирішила прийняти мученицьку смерть в ім'я Господнє.
Дівчину страшно катували , кидали в розпечену піч та вона щоразу дивом залшалася цілою.Крім мук їй багато погрожували та переконували зрадити Христа та вона не пішла на зраду.
Померла вона після нападу левиці яка мала убити і розтерзати її але натомість вона її лише вбила.
Мощі її відомі цілющими зціленнями.

https://www.youtube.com/watch?v=64xQr4XIUDg

Зарваниця :: 26 травня 2016 року день спомину про святу Гликерію. :: Сподобалось256


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×