Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 червня 2016 р. 18:00:05

1 червння 2016 року ми споминаємо святого Патрикія Пруського.

1 червння 2016 року ми споминаємо святого Патрикія Пруського.

1 червння 2016 року ми споминаємо святого Патрикія Пруського.

Святий жив ще в першому столітті нашої ери і був дуже побожною людиною.Одразу прийнявши християнство у своє серце він всюди проповідував його та багатьох язичників привів до християнства.Через своє проповідництво яке було зовсім не вигідне язичницькм правителям його і було схоплено і приведено до правителя Юлія.
В той час правитель трохи прихворів і тому пішов лікуватися до гарячих джерел.Туди ж він наказав привести і схоплених святих.Віддавши богам жертву він забажав щоб і святі зробили те ж саме.Та Патрикій сказав що не буде цього робити адже він є християнином.Решта також відмовились попри те що їм погрожували.Побачивши що святі не піддадуться він наказав відсікти їм голови.

https://www.youtube.com/embed/ uF3kPHZ20Rw

Зарваниця :: 1 червння 2016 року ми споминаємо святого Патрикія Пруського. :: Сподобалось237


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×