Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 червня 2016 р. 18:09:05

2 червня 2016 року церква згадує Мучеників Фалалея, Олександра а також Астерія.

2 червня 2016 року церква згадує Мучеників Фалалея, Олександра а також Астерія.

2 червня 2016 року церква згадує Мучеників Фалалея, Олександра а також Астерія.

Постраждав мученик Фалалей в часи правління імператора Нумеріана.Тоді він зібрав воїнів своїх та наказав аби відшукали вони усіх християн і привели до нього на суд.Так привели до імператора молодого хлопця на ім'я Фалалей.Йому було всього лиш вісімнадцять років і походив він із Сирії.Сам же навчався медицини.Юнак визнав перед імператором що є християнином і що готовий перетерпіти за нього усі муки.Імператор довго не думаючи наказав двом катам Олександру та Астерію пробити в колінах юнака дірки, пропхати туди мотузки і підвісити його.Та Олександр і Астерій вирішили пожаліти хлпця і замість нього повісили деревину.Довгий час імператор не підозрював про те що його було обдурено та коли побачив що вчинили його ж слуги то наказав жрстоко їх побити а в кінці наказав просто відсікти їм голови.
Щодо Фалалея то імператор навіть сам пробував зробити те що наказував катам та йому це ніяк не вдавалось і зрештою він наказав втопити його.Слуги так і зробили та щойно прийшли назад щоб сповістити про смерть Фалалея то щойно втоплений ними Фалалей стояв перед імператором у білій одежі.
Мощі Фалалея зберігаються в Стамбулі і мають чудодійну силу.

https://www.youtube.com/embed/4vEoC_hEy1U

Зарваниця :: 2 червня 2016 року церква згадує Мучеників Фалалея, Олександра а також Астерія. :: Сподобалось251


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×