Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 червня 2016 р. 19:27:09

7 червня 2016 року Третє знайдення голови Івана Хрестителя.

 7 червня 2016 року Третє знайдення голови Івана Хрестителя.


7 червня 2016 року Третє знайдення голови Івана Хрестителя.


Голову Івана Хрестителя було втретє знайдено близько 850 року по Різдві Христовім.Напередодні в часи заворушень з приводу заслання Івана Золотоустого щоб зберегти її було вирішено перевезти до Емесси а звідти вже до міста Комани.В той же час почалась ера іконоборства і щоб урятувати її від знищення її було закопано у землю.Там вона перебувала до періоду відновлення поклоніння іконам.В ночі під час молитви святому Ігнатію було видіння про те де захована голова Предтечі.Він негайно повідомив про це місце імператору який відправив до Коман послів які знайшли голову в зазначеному місці.
Частина голови Івана Хрестителя знаходиться на Афоні.


https://www.youtube.com/embed/tuBJ-h6s6Q0

Зарваниця ::  7 червня 2016 року Третє знайдення голови Івана Хрестителя. :: Сподобалось209


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×