Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 червня 2016 р. 19:39:58

9 червня 2016 року споминається святий Ферапонт

9 червня 2016 року споминається  святий  Ферапонт

9 червня 2016 року споминається святий Ферапонт

Святий Ферапонт був уродженцем міста Лідії(сучасна територія Туреччини.З самого малечку він мріяв про службу Богові тому подорослішавши прийняв священництво.Віра його була великою і з нею він багато проповідував християнське вчення.Багато з язичників перейшли до християнства і це накликало на нього гнів імператора.
В той час при владі був Юліан, переслідувач християн.Він наказав привести Ферапонта до себе на суд.Ферапонт добре знав навіщо його схопили і розумів що якщо він не поступиться то його вбють.Та попри страх перед смертю він не зрадив віру і визнав себе християнином, ба більше, єпископом.Спершу його кинули до вязниці і не давали ні їсти ні пити, згодом почали катувати.За певний час його вирішили перевести до іншого міста .По дорозі його страшенно катували.Його привязували до гілок сухих і били .Згодом вже по його смерті ті гілки почали відживати, давали плоди і навіть дарували зцілення.
Сам же мученик помер по дорозі до суду від ран що йому завдали кати.https://www.youtube.com/embed/WFVe3BS_O-E

Зарваниця :: 9 червня 2016 року споминається  святий  Ферапонт :: Сподобалось231


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×