Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 червня 2016 р. 19:48:33

11 червня 2016 року споминаємо Теодозію Діву.

11 червня 2016 року споминаємо Теодозію Діву.

11 червня 2016 року споминаємо Теодозію Діву.

Преподобнмучениця Теодозія була народжена у осьмому столітті нашої ери в родині християн.За переказами її батьки довго не могли мати дітей а її появу на світ буквально вимолили. Її батьки виховували в християнстві тож по їх смерті дівчина зосім не роздумувала над своїм призначенням.Вона пішла до монастиря і прийняла монаший постриг.Дівчина багато малювала ікони , допомагала при монастирі.
Постраждала Теодозія прри правлінні імператора Ісавра який славився своєю нетерпеливістю до ікон і наказав усі ікони познімати.На монастир де вона перебувала зійшлись воїни і повбивали усіх монахинь а саму Теодозію запроторили до темниці.
Впродовж декількох днів її мучили та били але діва стійко терпіла усі знущання.Один із воїнів так бив дічину що завдав їй смертельної рани через що вона зовсім скоро померла.
На місці поховання Теодозії відбувались численні зцілення.
https://www.youtube.com/embed/0UZWeJpKxV8

Зарваниця :: 11 червня 2016 року споминаємо Теодозію Діву. :: Сподобалось210


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×