Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 червня 2016 р. 19:54:58

12 червня 2016 день згадки Ісаакія Далматського

12 червня 2016 день згадки Ісаакія Далматського

12 червня 2016 день згадки Ісаакія Далматського

Святий Ісаакій був ігуменом Далматського монастиря і жив у четвертому столітті нашої ери.
В ті часи проти християн виступали вже не язичники а аріанці які заполонили владу імерії.Ісаакій дуже переживав через це адже християни страждали дуже важко і тому пішов сам до імператора аби той зрозумів нечестивість аріан і припинив переслідування.Та імператор не тільки не дослухався до прохань старенького а й наказав викинути його з палацу. Його икинули до глибокого рову де було стільки грязюки що він міг померти але за допомогою Бога він вижив.Він знову пішов до імператора і той був дуже подивований тим .Ісаак вже нічого не боячись напророчив йому близьку смерть яка згодом і забрала життя імператора.Його знову було кинуто до вязниці де він перебував оки на престол імператорський не зійшов Феодосій Великий.Після звільнення він брав участь у Вселенському соборі а через 6 років по тому помер.

https://www.youtube.com/embed/m5zZlCe5tdg

Зарваниця :: 12 червня 2016 день згадки Ісаакія Далматського :: Сподобалось268


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×