Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 червня 2016 р. 17:47:58

13 червня 2016 року день спомину мученика Єрмія

13 червня 2016 року день спомину мученика Єрмія

13 червня 2016 року день спомину мученика Єрмія

Апостол із сімдесяти мученик Єрмій загинув мученицькою смертю в часи імператора Антоніна Пія у місті Комани.В ті часи усі християни що були схоплені воїнами імператора були або засуджені до страти або їх мучили поки вони не ставали на сторону язичництва. Єрмію певний час переконували стати на бік язичництва та він не пристав ні на які вмовляння через те його почали безпощадно катувати.Імператор побачивши що ніякі муки не діють на Єрмія наказав магу отруїти його.Маг приготував найсильніший яд для мученика та той, випивши його, залишився живим.Маг побачивши це теж увірував у Господа.Далі були ще гірші муки які точно мали б вбити мученика та щоразу його знаходили живим.В ту ж хвилину вояки осліпли та Єрмій наказав їм підійти до нього і поклавши їм руки на обличчя зцілив їх.Воїни повірили у Господа також.Правитель дізнавшись про це власноруч вирішив відрізати його голову.Християни поховали змучене тіло мученика за звичаєм а мощі його дарували багаточисельному люду зцілення.
https://www.youtube.com/embed/IVEQiykrFOk

Зарваниця :: 13 червня 2016 року день спомину мученика Єрмія :: Сподобалось284


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×