Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 червня 2016 р. 16:53:44

14 червня 2016 року ми згадували святого Юстина Філософа.

14 червня 2016 року ми згадували святого Юстина Філософа.

14 червня 2016 року ми згадували святого Юстина Філософа.

Святий Юстин народився на межі першого та другого сторіч по Різдві Христовім.Народжений він був у давньому місті що звася Сихем.Ще до його народження це місто було зруйноване в наслідок війни та вже згодом відбудоване та заселене.Його батьки ймовірно були римлянами чи греками і мали значні статки, адже Юстин отримав від них достойну освіту.Ще з малку його цікавив сенс життя, тому осіту він отримав філософську.Отак розмірковуючи над життям і пошуками істини він і натрапив на християнські вчення.Вони його вельми зацікавили , хоч спершу до вчення цього як ласне і до християн він ставився ороже і навіть критикував їх та через деякий час ін починає розуміти що саме християнство є тим шляхом до істини яку він завше шукав і згодом почав проповідувати християнство.
Шкода, та в той час сі хто проповідували християнство були також переслідувані імператорськими військами.Юстин це розумів і навіть передбачав свою швидку загибель.За певний час його було таки схоплено і засуджено до усікновення голови , разом із іншими.Дату смерті святого Юстина не відомо достеменно але це найвірогідніше трапилось між 165-им та 167 -им роками по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/EkDf0pFPHdw

Зарваниця :: 14 червня 2016 року ми згадували святого Юстина Філософа. :: Сподобалось237


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×