Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 червня 2016 р. 17:00:23

15 червня 2016 року ми згадували Никифора Сповідника.

15 червня 2016 року ми згадували Никифора Сповідника.

15 червня 2016 року ми згадували Никифора Сповідника.
Святий Никифор Сповідник народився в Константинополі в другій половині восьмого сторіччя по Різдві Христовім.Його батьки були добрими християнами і виховували сина в такому ж дусі.Батьки дали синові добру освіту яка дозволяла йому розпочати добру світську карєру та його це цікавило менше ніж вивчення Письма і інших Божих книг.Згодом Никифор прийняв монаший постриг та був висвячений у священнослужителі.Після смерті попереднього Патріарха Тарасія його було обрано на його престол.Як Патріарха його було висвячено в день Пасхи 806 року по Різдві.
Правління на Патріаршому престолі не було довгим, адже в той час владу захопила єресь іконоборців, одним із яких був і сам імператор.
Никифора намагались перейняти на свій бік та він був стійким і намагася переконати всіх що іконоборство є єресю.За боротьбу з ними його було ислано і там же в висланні він і помер другого червня 828 року по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/556kAv1uq64

Зарваниця :: 15 червня 2016 року ми згадували Никифора Сповідника. :: Сподобалось302


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×