Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 липня 2016 р. 18:26:33

16 червня 2016 року день сомину святого Лукиліана.

16 червня 2016 року день сомину святого Лукиліана.

16 червня 2016 року день сомину святого Лукиліана.
Жив святий Лукиліан в часи правління імператора Аврелія. Тоді він був ще язичницьким жрецем та ближче до старості він зрозумів що насправді язичництво є несправжньою, не істинною вірою і прийшов до християнства.Він прийняв хрещення і почав активно проповідувати Слово Боже.Багато хто з язичників, що знали його як жреця побачивши що він відкрив для себе віру істинну також почав переходити до християнства.Це виклиикало неабияке невдоволення у багатьох язичників які не бажали бачити що віра їхня бісіська.Вони доклали на нього місцевому правителю і він наказав схопити його.
Коли його привели до суду то певний час ще намагались вмовити його перейти назад до язичництва але він стійко виитримував усі погрози а потім вже і побої разом з катуваннями.
Немічного зраненого старого кинули до вязниці де він зустрів кількох молодиків .Вони мали сумнів в тім чи варто триматися християнства під загрозою життя але Лукиліан відповів їм що таки варто і що вони мають стояти за християнство мужньо.
Молоді юнаки що їх зустрів Лукиліан таки не зрадили Христа і їх було убито мечем.Лукиліана ж за віру його прибили до хреста.

Зарваниця :: 16 червня 2016 року день сомину святого Лукиліана. :: Сподобалось208


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×