Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 липня 2016 р. 18:27:35

17 червня 2016 року споминаємо святителя Митрофана Константинопільського

17 червня 2016 року споминаємо святителя Митрофана Константинопільського

17 червня 2016 року споминаємо святителя Митрофана Константинопільського
Святтий Митрофан жив і працював одночасно з святим Василієм Великим. Його батько був рідним братом тодішнього імператора Проба.Проб та Дометій були язичниками та в якийсь час Дометій розчаруався в язичництві і навіть вияив що то є віра бісівська .Він одразу знайшов у своєму серці прихильність до християнства .Він поїхав до Візантії разом із синами своїми і там почав вивчати християнство глибше а згодом і був рукопокладений в сященники.Разом із батьком християнство ичали і сини його та найбільше до цього був схильний Митрофан.Одного разу він зустріся з імператором Костянтином Великим який був захоплений красою Візантії і побожністю Митрофана взяв до себе Рим та згодом переніс столицю імперії до Візантії.Зосім скоро Митрофан став Патріархом.
За ініціативою його ж юуло скликано Перший Вселенський собор та на той час він же був занадто старий щоб брати в нім участь.
Помер Патріарх у віці 117 років.

https://www.youtube.com/embed/Xclb7HS5OSA

Зарваниця :: 17 червня 2016 року споминаємо святителя Митрофана Константинопільського :: Сподобалось321


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×