Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 липня 2016 р. 18:22:11

18 червня 2016 року церква споминає святого Доротея з Тиру

18 червня 2016 року церква споминає святого Доротея з Тиру

18 червня 2016 року церква споминає святого Доротея з Тиру

Святий Доротей був на службі єпископській в час панування грізного імператора Діоклитіана. Тоді на весь світ хритстиянський було оголошено полювання, всіх кого воїни імператора змогли впіймати і хто не відрікався від віри Христової було страшно катовано і убито.Доротей боючись смерті певний час переховувався та з приходом до влади Костянтина Великого він повернувся і продовжив служити Богові та народу в якості єпископа.Та мирний час не тривав довго адже на зміну одному імператору явився інший який не терпів християнства.Так Доротей втікав з одного міста в інше в пошуках порятуунку та його все ж впіймали і почали катувати поки він , змучений після численних мук не віддав Богу душу.


https://www.youtube.com/embed/xGSeoXZfo4o

Зарваниця :: 18 червня 2016 року церква споминає святого Доротея з Тиру :: Сподобалось203


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×