Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 серпня 2016 р. 11:30:48

Про святих на землі Ісаакія, Далмата і Фавста.

Про святих на землі Ісаакія, Далмата і Фавста.

Про святих на землі Ісаакія, Далмата і Фавста.

Розповідь буде про удостоєних називатися святими про батька та сина Фавста та Далмата а також про преподобного Ісаакія.
Святий Ісаакій приготував святе місце для двох святих постом та Божим життям.
Далмат жив за правління Феодосія Великого служачи у війську. Виконував свою роботу із ревністю він захотів служити більшому за всі принади життя а саме Богу. Тому залишивши будденне життя разом із своїм сином залишив дружину та дітей. Пішли майбутні святі до Фавста і осолилися в його обителі неподалік Констинтенополя.
Двє майбутніх свтяих Божих ще більше запалилися ревністю адже прикладом їм був Ісаакій. Вони із притаманною святим силою волі почали вести подвижницьке життя. Є перекази по яким знаємо що Далмат не їв сорок днів а постив та молився. Одостоївся дару чудотворенню. Молитвою відганяв злі сили. Братія монистаря мала приклад і сам Фавст обрав Далмата своїм заміісником адже передбачав свою кончину. Пізніше через великі досягнення в Божій справі обитель була названа Далматською.
Батько та син дотримувалися уставів та вели життя яке належить святим і були взяті до Бога у свій час і пясля смерті на землі стали святими у вічному житті для нас натхненням у шуканнях істини.

https://www.youtube.com/embed/VGeKCVt0if0

Зарваниця :: Про святих на землі Ісаакія, Далмата і Фавста. :: Сподобалось257


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×