Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 серпня 2016 р. 14:00:44

Розповідь про сім мучеників в Ефесі.

Розповідь про сім мучеників в Ефесі.

Розповідь про сім мучеників в Ефесі.

Історія про яку йдеться в цій розповіді зачепає часи V століття за Феодосія Молодшого. В цей час появилися люди які вважали неправдивими слова про майбутнє воскресіння
а саме в Другому Пришесті Ісуса Христа. Особи заявляи що це не можливо і для цього Бог вчинив чудо.

Власник землі в місці Охлон якого звали Адоліос хотів зробити загороду для скота в одній із його печер. Він найняв робочих які розібрали вхід до печері.
В цей момент відбулося чудо яке почалося було в III столітті.

В печері з III століття лежало сім мучеників. Відповідно ввони вважалися мертвими. Але цього дня вони пробудилися.
Один із мучеників пішов у місто за хлібом. Він мав старовинну монету III-го століття. Він простягнув купцю монету Дикія Траяна і був схоплений за те що мав древні монети.
Мученик дуже дивувася сучасному часу адже побачив при вході в місто Хрест Ісуса Хреста. Жив він в III столітті коли було заборонено поклонятися Богу.
Його привели до оправителя міста в якого в той момент був Єпископ. При розповіді мученика стало зрозуміло що це диво Боже.

Всі люди післи до печери де були інші мученики і чекали на хліб щоб підкрепитись після сна.
Люди що було із Єпископом побачили запечатаний Ковчежик та прочитали на Оливних дощечках древню історію про пробуджених. Так було зрозуміло що Бог відкриває для
людей таємницю Воскресіння Мертвих.

Про цю новину дізнався сам Імператор і прибув до святих мучеників. В цей час вони всклонили голови і заснули знову. Імператор хотів їх покласти в золоту раку але у сні йому було сказано зберігати їх тіла на землі в тій печері.

Пізніше було досліджено архіви та дощечки.

Все відбулося у III столітті коли були гоніння на Християн. Першого святого звали Максиміліян який був сином управителя міста Ефеса. Шість інших походили із арестократії.
Імператор декій приказав принести зертви богам на що святі відповіли що є Хрестиянами. Через це імператор наказав зняти із святих нагороди про військові досягнення і відпустити подумати.
Всі думали що святі відмовляться служити Богу і поклоняться божкам. Та мученики не погоджувалися а піщли до гори Охлон. Там знайшли закинутий грот і залишилися чекати суду.
Коли повернувся Імператор покликав їх на суд. Святі відстояли Християнську віру і були засуджені до смерті. Їх закрили в печері камінням. Були між вояками що замурорували живчем святих і таємні Хрестияни які поклали в каміння запечатаний Ковчежик та написали на Оливних дощечках імена святих та події що відбулися.

https://www.youtube.com/embed/SB4xaqOLlL4

Зарваниця :: Розповідь про сім мучеників в Ефесі. :: Сподобалось261


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×