Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 серпня 2016 р. 15:16:26

Сьогодні згадуємо величну подію Преображення Господа Ісуса Христа.

Сьогодні згадуємо величну подію Преображення Господа Ісуса Христа.

Сьогодні згадуємо величну подію Преображення Господа Ісуса Христа.

Велика подія відбулася близько двох тисяч років тому. І ми вірні Християни згядуємо про цей день із радістю та одночас із сумом. З радістю тому що Бог показав нам свою силу і три Апостои описали нам про це у Євангелії.

Щож таке Преображення Господа Ісуса Христа?

Роздумувати над цим питанням не будемо але послухайте що сталося. Звісно можете прочитати це і у святій Євангелії.

Ще до події про яку ми хочемо почути а саме за два тижні Ісус розповів що його буде вбито і що мучетимиться за нас на хресті. Говорив Ісус що воскресне на третій день і всі побачуть його вознесіння. І що сяде праворуч отця свого небесного.

Ця подія що відбулася зараз є радісною. Адже Ісус Христос показав свою велич. Але одночас є сумною тому що за якийсь час буде відданий на муки.

Отож Ісус взяв із собою трьох своїх учнів а саме Петра, Якова й Йоана. Пісшли вони всі на гору Тавор. Що мало там відбутися знав лише Ісус і тому всі йшли в очікуванні.

Як пише євангелія Ісус Христос на горі зустрівся із пророками Мойсеєм і Іллєю. Сам Ісус в цю хвилю переобразився. Із євангелія ми можепо прочитати що одяг та тіло Ісуса почало сіяти небесним світлом. Його Божественна суть проявилася перед трьома апостолами.

Ось оривки із Євангеліє.

"І преобразився перед ними: Обличчя Його засяяло наче сонце, і одежа побіліла наче світло" (17, 2). Коло Христа явилися старозавітні пророки Мойсей і Ілля і розмовляли з Ним про Його смерть. Апостол Петро, захоплений блиском Христової слави, вигукує: "Господи, добре нам тут бути!" А втім, як при Христовому хрещенні в Йордані, так і тут почули голос з неба: "Це — мій улюб­лений Син, що Його я вподобав: Його слухайте" (Мт. 17, 5).

https://www.youtube.com/embed/cU7pY2qMvpg

Зарваниця :: Сьогодні згадуємо величну подію Преображення Господа Ісуса Христа. :: Сподобалось305


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×