Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 серпня 2016 р. 16:09:37

Святий мученик Дометій.

Святий мученик Дометій.

Святий мученик Дометій.

Розповідь буде про святого мученика Хресового Дометія. Зауважуємо що Дометій народився в язичницькій сімї у Персії. Зрозуміло що Божого слова його не вчили але серце було відкрите до Божого пізнання. Тому змолоду святий Дометій прийняв Христову віру. Згодом у відповідний вік для служіння Богу він пішов у монастир в Масопотамії. Деякий час навчався життю в Божій волі він перейшов в інший монастир а саме святих Сергія та Ватха над річкою Єфрат. Згодом був висвячений на диякона. Навчаючись Божого слова в пості та молитві за якийсь час пішов у Сирію де оселився в печері. По переказах на це його спонукала душевна спрага і роздуми що спричинили до думки самобичування. Святий думав що не заслоговує святим життям жит із святими людьми. Поселившисть в печері святий почав жити побожно. Молився та в пості співав пісноспіви. Святе місце не буває пусте тому люди почали відвідувати його печеру. Натомість через силу Бога святий почав чинити чуда. Його святість проявилася у сціленнях через Божу силу та в діяннях різних див що давав робити Бог. В час життя цього подвижника жив Юліян відтупник що вів бородьбу із Християнами. Довідавшисть що в печері Сирії є святий який робить чуда та навертає людей до істинного Бога послав своїх посланців. Імператорські посланці засталм святого в молитві що розлютило їх. Вони почали вимагати в святого щоб поїхав до Імператора. Коли він відмовився поїхати до імператора закидали святого камінням та після завалили камінням печеру. Святий мученик загинув мученицькою смертю в 363 році.

https://www.youtube.com/embed/41Ii47wa1m4

Зарваниця :: Святий мученик Дометій. :: Сподобалось253


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×