Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 серпня 2016 р. 10:30:34

Розповідь про дванадцятого апостола Ісуса Христа святого Матія.

Розповідь про дванадцятого апостола Ісуса Христа святого Матія.

Розповідь про дванадцятого апостола Ісуса Христа святого Матія.

Як ми знаємо було дванадцять апостолів Ісуса Христа. Саме Матій зайняв місце Юди Іскаріотського. Матій став одним із 70-ти учнів Ісуса Христа.
Народився святий мученик Матій у Вефлеємі в Юдеї. Перебував разом із апостолами Матій після вознесіння Ісуса Христа. Почав свою проповідницьку діяльність в Юдеї.
Передувало це часом Зіслання Святого духа. Після цієї події натхненні Святим духом пішли проповідувати про Хреста по всьому світу.
Виконував свою місію святий мученик Матій в Антіохії Сирійській а також в Ефіопії. Як більшіть святих Матій загинув мученицькою смертю в Колхіс що знаходиться на сході Чорного моря.
Також є інформація що він загинув в Єрусалимі де його каменували.
Мощі святого апостола знаходяться у Римі в церкві святої Марії Великої.

https://www.youtube.com/embed/aJ4D6uFgRmI

Зарваниця :: Розповідь про дванадцятого апостола Ісуса Христа святого Матія. :: Сподобалось295


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×