Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 серпня 2016 р. 11:02:40

Розповідь про Христового мученика Диомеда а також про перенесення Нерукотворного образа Ісуса Христа.

Розповідь про Христового мученика Диомеда а також про перенесення Нерукотворного образа Ісуса Христа.

Розповідь про Христового мученика Диомеда а також про перенесення Нерукотворного образа Ісуса Христа.

Розповідь про святого мучкника Диомеда співпадає в час перенесення нерукотворного образа Ісуса Христа.
Це дуже важлива подія для людей що вірять в воскреслого Христа. Щож таке образ нерукотворний?
Це образ який чудесним чином появився на полотні після контакту із лицем Ісуса Христа що йшов на муки.
Варто згадати що таких образів є три у світі. Минулого року такий образ привозили і в Україну. Удостоїлася перебування образу у місті Львів в церкві Святого Юра.
Щоб побачити нерукотворний образ Ісуса Христа або ще як його називають "Хустина Абгара" вистроїлося тисячі прочан із усієї України. Кожен приходив помолитися та пропросити про своє.
Блаженніший Святослав впреше за історію Ватикана відкрив цей образ Українському народу 30-го січня. Чому це памятна подія ми зможемо зрозуміти після відкриття архівів Ватикану де вказується що образ в перше за 100 років покинув привичне місце збереження.

Невипадково сьогодні ми ще згадуємо мученика Диомеда. Адже цей святий свім своїм єством служив Ісусу Христу. Народився майбутній святий у Тарсі м.Азии. Ріс Богопослушним та вірним Християнству.
Вивчившись на медика святий почав допомагати людям. Він майстерно лікував тіла. Не менше він дбав про душевну міць своїх хворих. Нераз він молився та підтримував душевно таким чином навертаючи людей до Бога.
Переселяючись з міста в місто святий радо допомагав всім нужденним. Коли потрапив у Никію був схоплений по наказу Диоклетіана (284-305 роки).
Стараючись догодити імператору військові вели святого до місця суду. Та Бог приготував святому іншу долю. Вийшоши із повоски святий впав мертвим. Господь забрав його душу пісоя молитов.
Військові намагаючись всіляко догодити імператору вирішили відтяти голову святому. Після того як голова була відтята воїни осліпли.
Коли голову було привезено начальнику. Василвес наказав повернути голову назад до тіла святого мученика. Здивуванню не було меж коли голова була повернута всі військові прозріли та почали славити Бога.

https://www.youtube.com/embed/MpF_ikLbRBg

Зарваниця :: Розповідь про Христового мученика Диомеда а також про перенесення Нерукотворного образа Ісуса Христа. :: Сподобалось283


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×