Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


31 серпня 2016 р. 17:24:24

Розповідь про святих мучеників Флора та Лавра.

Розповідь про святих мучеників Флора та Лавра.

Розповідь про святих мучеників Флора та Лавра.

Розповідь про цих двох святих мучеників почнемо із другого століття а саме час коли були знайденні нетлінні мощі в Константинополі.
З історії церкви таких чудес як нетління святих зустрічається дуже часто. Господь посилає такі чудеса його послідовникам що палко виконували Євангельські вчення.
Чим же одостоїлися Флор та Лавр? Перш завсе потрібно згадати про цесноти які ведуть до святості. В них мула цеснота любові до ближнього.
Нераз працюючи важко віддавали свої кошти бідним. Дуже рідко таке можна зустріти сьогодні. Одже працюючи дуже важко як професійні каменотеси по наказу правителя над язицницьким храмом не забували заповідей Божих.
Посту та молитви і Християнського життя подвижники навчились у святих Прокла та Максима що теж були професійними каменотесами.
Та крім професії що звісно потрібна у житті навчили життю із Христом. Тому коли павитель наказав працювати над ідольским храмом не відмовились а старанно виконували роботу.
Працюючи над храмом святі були свідками трагедії що сталася із сином тутешнього жерця Мамертіна.
Осколок каменю потрапив в око хлопцю і зробив калікою. Не знаючи що робити жрець погодився на допомогу двох святих.
Взяли малого до себе святі мученики та навчали Христовій вірі ще палкіше своїх вчителів. За якись час хлопець видужав а також душі бітьків що були скуті гріхом.
Відмовившись від ідолопоклонства вся сімя жерця перейшла у лоно церкви Христової. Храм по згоді близько 300-т християн було перероблено у церкву Ісуса Христа.
Ідолів було скинуто а натомість поставлено Хрест. Нажаль у II-му столітті панувало язичництво що призвело до відповіді начальника області.
Наказ був шуровий. Було вбито 300 християн а Флора і Лавра кинуто у порожній колодязь та засипано землею. Як згадувалося можі святих було віднайдено за якись час нетлінними.

https://www.youtube.com/embed/2FJMRngbnGk

Зарваниця :: Розповідь про святих мучеників Флора та Лавра. :: Сподобалось270


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×