Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 вересня 2016 р. 11:45:25

Согодні згадується Святий Мученик Андрій Стратилат та 2593 Мучеників що з ним стали жертвами.

Согодні згадується Святий Мученик Андрій Стратилат та 2593 Мучеників що з ним стали жертвами.

Согодні згадується Святий Мученик Андрій Стратилат та 2593 Мучеників що з ним стали жертвами.

Мучеників що стали жертвами заради Христа в історії церкви налічує багато тисяч. Одні боролися за чистоту віри інші були жертвами фанатичних переслідувачів християн.
Не виключенням є жертва 2593 мучеників що були надхненні святим Андрієм Стратилатом. Мученики про яких йдеться мова жили на початку IV століття коли царював Максиміан.
Святий мученик був трибуном у війську Максиміана Галерія. Виконував добре свою військову місію. Не будучи хрещеним святий виділявся добротою та побожністю серед військових.
Римська імперія славилася переслідуванням Християн і тому бути в числі таких було дуже небезпечно. При одній із битв що розпочали Перси святого відправиили на оборону міста.
Головокомандувач військаАнтиох добре знав професійність Андрія Стратилата і вважав доброю думкою щоб він захищав місто.
По волі Божій святий почав навертати майбутніх християн до віри. Військові слухали кожне слово святого і запалилися ревністю до служіння Богу.
Коли чудесним чином військо Персів було відбите без численних втрат з обох сторін військові ще більше увірували в Істинного Бога.
Про ці події дізнався воєноначальник Антиох і дав наказ схопити святого із його військом для катувань. Фантазія катів переходила межі людяності.
Святого привязали до розпеченого бронзового ліжка і довго так мучили. Та нащастя Господь дав сили святому мужньо перемогти катів терпеливістю та незломністю.
Інших із числа війська святого прибили цвяхами руки до перекладин. Святий дух підтримував всіх полонених після катувань у тюрмах. Та сам Максиміан отримав лист від Антиоха що можливий бунт серед війська.
Адже багато людей бачили катування і чуда що відбувалися. Боячись бунту імператор наказав хитрістю перемогти святого.
Антиох відпустив святого із військом буцімто щоб вони йшли де хочуть. Та нащастя Андрій був Богом попереджений і повів своє військо до Тарса де попросив Єпископа Петра охрестити їх.
Антиох натомість написав воєноначальнику Киликії Селевку таємно повбивати святого із військом. Андрієві воїни після хрещення поспішили до міста Мелетин що в Армянських горах.
Побачивши переслідувачів Андрій Стратилат почав молитися про мир у світі та їхню мученицьку долю. Сказав що краще молитвою а ніж зброєю воювати.
Їх всіх було вбито тут на місці а взнак почутих молитов на місці почав бити струмок цілющої води.
Пізніше Петро єпископ Тарський і Нон єпископ Верський попіклувалися про мощі момерлих мучеників Христових.

https://www.youtube.com/embed/h4snTWEcpwY

Зарваниця :: Согодні згадується Святий Мученик Андрій Стратилат та 2593 Мучеників що з ним стали жертвами. :: Сподобалось275


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×