Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 вересня 2016 р. 23:30:20

Сьогодні поговоримо про святих Божих Апостола Тита, Апостола Варфоломія та про святу Мар'яну.

Сьогодні поговоримо про святих Божих Апостола Тита, Апостола Варфоломія та про святу Мар'яну.

Сьогодні поговоримо про святих Божих Апостола Тита, Апостола Варфоломія та про святу Мар'яну.

Роками сила Християнська росла у суспільстві. Після вознесіння на небо Ісуса Христа залишилась велика спатщина святих мучеників.
Варто згадати про святу Мар'яну ім'я якої походить від імені Марія. Носяче святе ім'я з молоду запалилася Божою наукою.
Також згадаємо апостола Варфоломія. Він був учнем Ісуса Христа в числі 12-ти. Його Бог знайшов для служіння в місії спасіння світу.
Як і безліч закатованих святих Варфоломей удостоївся померти на хресті в низ головою.
Та цього було замало дя катів. Було здерто із святого шкіру та відрубано голову. Події у місці Альба що є на даний час Баку вкарбувались у релігійну історію світу.
Апостол Варфоломей і після смерті чинив чуда. Лежачи в олов'яному ковчезі святий мученик зціляв недуги бажаючих.
Та на цьому не закінчилась його історія. Він в числі інших святих був викинутий в море. Насмішники думали втопити ковчези. Та Божа рука вчинила чудо. Можі здобули Християнське місце для поклоніння в церкві.
Про святого апостола Тита можна сказати те що він є також чудотворцем.
Народився майбутній святий на острові Кріт. Маючи шляхетне походження адже був з роду цірів Криту. Наприклад його дядько був правителем Криту.
Хоч вихований майбутній святий у язичницьких звичаях та був духовньо Християнином. Адже був добрим та мав багато ченот що подобались Богу.
Одного разу будучи сам він почув голос що сповістив йому шукати не Грецьке вчення яке є грішним а інше що спасе душу.
Почувши таке таємне святий ревно хотів почути ще звістку від Бога. Та цього разу святий мученик не почув слова Господа. У вісні був натхнений Бого до пошуків правди в Християнських святих книгах.
Жив святий в час подорожі життям Ісуса Христа. Почувши від свого родича що Ісус є в околицях пішов туди.
Перебуваючи в час коли Ісус творив чуда та слухаючи його проповіді святий став ревним учнем.
Незабаром коли він бачив як Ісус воскрес та вознісся на небо святий спостерігав і інше чудо. В час коли Святий Дух Господній зійшов на апостолів сам чув критською мовою проповіді.
Натхненний таким чудо святий Хрестився від апостола Павла. З того часу став супутником святого апостола Павла. Навіть був до останьього часу святого апостола Павла.
Чинив чуда святий Тит і біля ідольских капищ. Випадки були що словом знищив ідола богині Артеміди залучивши в ряди Християн сотні душ.
Знищив хідольський храм проходячи мимо. Після чого на місці руїн храму спорудили Християнську церкву. Кількість спасенних людей росла кожен день.
Сам святий прожив мирно до 94-х років. Є перекази що святий в час своєї смерті удостоївся бачити ангелів небесних що взяли його душу на небо та просвітили обличчя його.
Життя святого було святим як святло для світу. Таких святих налічуємо дуже багато. Не менше є святих місць де ми можемо наблизитись до Бога. Наприклад Марінський Центер Зарваниця веде до спасіння через млитву до Матері Божої.
Отож молімся всі рзом до святих апостолів до святих ікон взиваймо.

https://www.youtube.com/embed/_k8Pa-PB6P4

Зарваниця :: Сьогодні поговоримо про святих Божих Апостола Тита, Апостола Варфоломія та про святу Мар'яну. :: Сподобалось282


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×