Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 листопада 2014 р. 21:43:06

Страждалець Ієронім Мелітинський

Страждалець Ієронім Мелітинський

Страждалець Ієронім Мелітинський

Святий страждалець Ієронім з'явився в місті Тіан у Великій Каппадокії. Вихований богобоязливою матінкою, він був лагідним і добрим християнином.

Царі-співправителі Діоклитіан і Максиміан (284 - 305) відправили в Каппадокію великий бойовий підрозділ на чолів з Лізі для викорінення слідів християнства та, крім такого для того щоб, зібратии в імператорську армію здорових і сильних бійців. Лізі віддав наказ брати на армійську службу і Ієроніма, бо володів великою фізіологічною міццю і спритністю. Однак Ієронім категорично відмовився працювати наімператора. І скоро його бажали брати силою і привести до Лізі, він, озброївшись колодою, направив у втечу посланих за ним бійців і спільно з вісімнадцятьма однодумцями сховався в гроті. Бійцям Лізі ніяк не вийшло взятит цю печеру навіть штурмом. Згідно поради Киріака, першого з приятелів Ієроніма, Лізі зняв облогу печери і повів підрозділ. Киріак заспокоївши Ієроніма, вмовив його не протидіяти владі, і він разом з іншими новобранцями в супроводі бійців був висланий в суміжний град Мелітини. Скоро в Ієроніма було видіння у сні, в якому йому було сповіщено, що його очікує швидка мученицька смерть. Підібраним в Мелітини бійцям Лизи вніс пропозицію доставити жертву язичницьким богам. Ієронім з 32-ма бійцями категорично відмовилися напринести ідолам жертви. Тоді гнобитель віддав наказ бити страждальців, а Ієронімові ще відрубати руку. Після запеклого побиття трохи живих страждальців кинули до в'язниці, а на ранок обезголовили.

Один забезпечений і авторитетний християнин прізвищем Хрисанф викупив в Лізі голову святого Ієроніма. І скоро гоніння припинилися, на місці, де карали святих страждальців, він вибудував церкву, куди і поклав правдиву голову. Тіла всіх страчених святих було приховано християнами. За царювання імператора Юстініана при будівництві храму в ім'я святої Іри правдиві мощі святих страждальців були знайдені нетлінними.

https://www.youtube.com/embed/sKcLaPGnFgA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Страждалець Ієронім Мелітинський :: Сподобалось233


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×