Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 січня 2015 р. 21:20:33

Розповіді для душі

Розповіді для душі

Добрий день.

Не знаю з чого почати. Напевне з того, що мене звуть Михайло. Останні пів року моє життя дуже змінилось, в кращу сторону.
Почалось все з того, що чотири роки тому я почав страшенно пити. Я якщо чесно навіть не знаю чого. Просто за місяць після одруження мені ніби почало зривати дах бо замість того щоб бути з дружиною вдома, помогти їй щось я почав ходити по всяких барах з друзями і витрачати на горілку майже весь заробіток. Жінка спершу терпіла і якось навіть поблажливо ставилась бо ж недавно одружились і звички так легко не змінюються але ж раніше я так не пив. Все стало гірше коли вона завагітніла. Гірше бо я її п'яний звинувачував її в всіх моїх бідах і навіть було кілька раз побив її. Викликалась міліція, знімались побої, батьк намагались закодувати мене та то нічого не давало бо я вважав що я не пю.
Ми з Оксаною розійшлись коли малій було 2 рочки. І якщо чесно мені це тільки розв'язало руки. Я пив ще більше, мала мене якось та й зупиняла а тепер я не вилазив з бару. І був би й і далі пив якби одного дня минулого року мама б не лишила мене з дочкою.
Я п'яний сидів і не звертав уваги на малу а вона ходила собі по хаті і бавилась а потім заснула і я теж заснув лишивши сигарету на дивані.
Добре що мама вернулась раніше бо загинули б. Я ніколи не забуду того як плакала маленька Маруся і як кричали на мене батьки. Але потім мама сказала щоб я найшов коли є прощі до Зарваниці. Я знайшов розклад на вашому сайті і ми поїхали . Я висповідався , причастився попив води свяченої і знаєте вже пів року як не пю, більше. З Оксаною помирились і чекаємо вже другу дитину.
Я не знаю що мене так змінило чи то мамині і доньчині сльози чи скорше настанови отця і атмосфера Зарваниці, моя якась віра в те що вона , Матір Божа Зарваницька зможе мене змінити. До речі тепер в нас в кімнаті стоїть її образ. Дякую вам.

https://www.youtube.com/embed/0R_XMP6MYRo

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Розповіді для душі :: Сподобалось379


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Справді дуже цікава розповідь із добрим кінцем. 38# Jonit
Коментарій

Від користувача 7# Krol

Оце буває в житті! 7# Krol
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×