Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 січня 2015 р. 20:58:44

27 січня ми споминаємо про святих отців з Синаю і Раїту.

27 січня ми споминаємо про святих отців з Синаю і Раїту.

27 січня ми споминаємо про святих отців з Синаю і Раїту.

Жили колись біля підніжжя гори Синаї та в пустелі Раїтській що в Єгипті тридцять вісім монахів. Жили вони спокійно, побожно , молячись до Господа і не наживали собі великих статків бо не були вони потрібні їм.
Аж ось 371 року Божого на монахів що жили у підніжжя гори Синай напали сарацини ,бо шукали золота а не знайшовши убили всіх що були там.
Того ж дня напали на монахів, що були в пустелі Раїтській. Першим серед жертв їхніх був літній ченець Єремій. Вони все випитували в нього хто є ігуменом обителі цієї та не отримавши відповіді убили його. По цьому вийшов до них ігумен обителі тієї і сказав що є він кого вони шукають. Спершу вони стріляли по нім з луків та потім взяли меча і розрубили йому голову. Вбивши настоятеля сарацини увірвалися до храму і повбивали решту ченців, які під час смерті промовляли молитви.

https://www.youtube.com/embed/wmWE9_4FAgQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 27 січня ми споминаємо про святих отців з Синаю і Раїту. :: Сподобалось323


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Слава Божа через святих його. 29# Doleche
Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Цікава розповідь 23# Horishok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×