Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 жовтня 2014 р. 21:57:46

Опис Зарваницького Марійського центру

Опис Зарваницького Марійського центру

Опис Зарваницького Марійського центру

Марійський духовний центр у Зарваниці - основна святиня греко-католиків. Етнічний переказ розповідає про київського ченця, якому тут з'явилася у сні Непорочна Марія і повеліла створити обитель. На даному місці де лікувальне джерело і появилася іконка Божої Матері, яку охрестили Зарваницькою. Тоді була збудована обитель. Кажуть, що перший храм у Зарваниці побудував в XIII король Василько Теребовлянський після свого чудесного зцілення. Письмова згадка про монастир датується 1458 В XVII роках. Татари певну кількість разів спустошували обитель, проте чудотворну ікону було збережено. У 1754 році граф Мйончінскій відбудував церкву Пресвятої Трійці, яка залишилася до наших днів (в ньому в даний момент зберігається ікона Божої Матері Зарваницької). У 1867 році папа Пій IX коронував Зарваницьку ікону, після чого обитель стала великим центром паломництва. Під епоху російської влади обитель зрівняли з землею, однак місцевими мешканцям вийшло зберегти ікону. По 1988 рік богослужіння велося приховано. Лише в 1991 роках стартувало відновлення святині. На схилі років у річці Стрипа зведений величний Храм Зарваницької Божої Матері з чотириярусною дзвіницею заввишки 75 метрів. Поблизу - надбрамний храм, каплиця над джерелом і співоче поле.

https://www.youtube.com/embed/r18S00vyhjE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Опис Зарваницького Марійського центру :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 43# Kloun

Це благодатне місце де є Воля Божа. Слава Богу за цю красу та зцілення. 43# Kloun
Коментарій

Від користувача 55# Knopka

Я давно Там був але хочу щомиті. 55# Knopka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×