Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 листопада 2014 р. 19:53:18

Преподобний Іларіон Великий

Преподобний Іларіон Великий

Преподобний Іларіон Великий

Преподобний Іларіон Великий з'явився на світ в 291 році в Палестинському місті Таваф. Його відправили для вивчення наук в Александрію, де Він познайомився з християнами і прийняв святе Хрещення. Почувши про життя преподобного Антонія Великого (пам'ять 17 січня), Іларіон вирушив до нього, щоб вивчитися наук Всевишнього. Скоро Іларіон повернувся на вітчизну. Батьки його померли. Роздавши все рідним і жебракам, Іларіон оселився в пустелі біля міста Маіума. Преподобний старанно бився з брудними помислами, що бентежать розум і розпалюють плотські гріхи, долаючи їх працею, постом і старанною молитвою. Біс лякав святого фантомами і привидами. Під час молитви святий Іларіон чув ридання дітей, плач жінок, рев левів та інших звірів. Преподобний розумів, що дані страхи наводять демони, щоб вигнати його з пустелі, тому пересилював страх за допомогою старанної молитви.

Одного разу на преподобного Іларіона вчинили напад грабіжники, і він міццю власного слова запевнив їх покинути беззаконне життя. Швидко про святого подвижника дізналася вся Палестина. Бог дарував преподобному Іларіону право виганяти злих духів. Цим благодатним подарунком він звільнив від уз чимало недужих. Нездорові прибували для зцілення, і преподобний лікував хворих безоплатно, кажучи, що благодать Божа не продається. Через відчуття святий знав, якою пристрастю одержимий той чи інший чоловік. Прибували до преподобного Іларіона і ті, що бажають виручати власну душу перед його управлінням. З благословення преподобного у всій Палестині почали з'являтися монастирі. Переходячи з однієї обителі в іншу, він заявляв в них серйозність у самовідданості у способі життя. Через 7-м років до кончини († 371-372) преподобний Іларіон оселився на Кіпрі, подвизався в безлюдному місці, де Бог покликав його до Себе.

https://www.youtube.com/embed/XFRa8U3DhHM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобний Іларіон Великий :: Сподобалось373


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 55# Knopka

Випробування що проходив даний святий вражають. 55# Knopka
Коментарій

Від користувача 19# Kolibri

Святий дух перебував із Святим Іларіоном. 19# Kolibri
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×