Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 листопада 2014 р. 22:25:46

Почитання Пречистої Марії

Почитання Пречистої Марії

Почитання Пречистої Марії

З давна почитання Пречистої Матінки нашої Марії є доволі великим людським ділом на протязі десятиліть. Але чому саме Матінка Божа така близька до нас? Мабуть тому, що ми на підсвідомому рівні вважаємо її своєю ніжною матусею, яка завжди готова підставити нам своє духовне плече. Ми не праві але матінка пробачить та допоможе. Але як вона сумує коли ми грішимо. Не раз читаємо з історій про святих як Причиста Діва Марія давала вказівки тому чи іншому святому показуючи своє незадоволення його діями. Прогрішив і Марія про це нагадала. І роки розкаяння для святого, затвор, молитви із сльозами. Але це святі, чисті люди. А що буде з нами якщо їм такі натяки. Ми це розуміємо, але в турботах часто пливемо течією життя, що є не дуже таки вічним. Матінка Божа по світі явилася і являється по світу несучи послання. Послання для нашого спасіння. Ми як не розумні діти не раз ігноруємо ці послання а часто перекручуємо для свого душеного спокою. Та наша матінка наш любить. Зарваниця про це нагадує. Нас не досконалих та кожен день підштовхує до дій. А Вшанувати її — Марію, можемо дуже просто. Йдеш на роботу і бачиш жебрака подай йому допомогу, запитай чи не голодний чи може хоче чогось теплого в холод. Це маленьке діло — але є вшануванням. Молитва це добре але коли вона дає хоча б такого роду плід — плід покаяння та розуміння то це і є почитанням Пречистої Діви Марії.

https://www.youtube.com/embed/Ir5_QSvt19I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Почитання Пречистої Марії :: Сподобалось361


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 90# Ankora

Наша Матінка небесна свята заступайся за нас 90# Ankora
Коментарій

Від користувача 98# Erik

Богородице Діво Радуйся Господь з тобою! 98# Erik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×