Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 січня 2015 р. 19:59:15

Сьогодні, 29 січня церква поклоняється кайданам святого Апостола Петра.

Сьогодні, 29  січня церква поклоняється кайданам святого Апостола Петра.

Сьогодні, 29 січня церква поклоняється кайданам святого Апостола Петра.

За Христа і віру в нього страждало багато людей, серед них був і святий Апостол Петро.
Його неодноразово заарештовували та били за те що він проповідував слово Боже і за те що розповідав про Ісуса Христа. Одного звичайного дня коли Петро як завше проповідував віру Христову його арештували. Наказ про його арешт віддав Ірод Агрип в 42 році після Різдва Христового. Заарештованого Апостола Петра відвели до в'язниці де його аби той не втік скували кайданами. Та вночі, перед тим як його повинні були вести до суду, до Апостола зявився Ангел що скинув з нього кайдани і Петро вільно вийшов з вязниці.
Спершу ці кайдани переховував у себе начальник в'язниці який дізнавшись про те чудо став християнином , згодом вже за імператорства Констянтина Великого вони перебували в церкві Хрисового Воскресіння.
У 439 році патріарх Ювеналій зробив подарунок цариці Греції Євдокії, яка одну частину кайдан взяла з собою у Царгород а іншу передала своїй доньці в Рим яка згодом у вдячність за такий дар наказала збудувати храм святого Петра в кайданах де згодом і залишила їх на зберігання.
Відомо що були ще одні кайдани в яких Апостол Петро утримувався під час арешту за часів правління імператора Нерона. У пятому столітті папа Сикст III наказав зєднати їх до купи та щойно вони були поставлені разом самі чудом зєднались поміж собою . З тих пір і існує традиція поклоніння цим святим кайданам.

https://www.youtube.com/embed/mk21ZocY0-Y

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні, 29  січня церква поклоняється кайданам святого Апостола Петра. :: Сподобалось317


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 86# Lanik

Цікавий факт 86# Lanik
Коментарій

Від користувача 57# Normal

Скільки див великих про яких не знав! 57# Normal
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×