Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 лютого 2015 р. 21:54:22

10 лютого згадуємо преподобного Єфрема Сирійського .

10 лютого згадуємо преподобного Єфрема Сирійського .

10 лютого згадуємо преподобного Єфрема Сирійського .
Святий Єфрем народився на початку четвертого століття нашої ери в місті Низибія, Месопотамія. Батьки його були добрими християнами і змалечку привчали сина до християнського і порядного життя. Святий Єфрем отримав освіту в місцевого єпископа, Івана та по його смерті він переселився до Сирії в місто Едесса.
Там він отримав священницький сан і почав проповідувати серед людей. Та щоб більше пізнати духовний світ він почав мандрувати і відвідувати старців. Одним з них був і святий Василій Великий. Після відвідин він повернувся до Едесси але вже невдовзі бажаючи усамітнення для молитви пішов до печери. Там він багато молився а також складав нові молитви . З часом до нього почали сходитись люди щоб попросити духовної поради та послухати молитов. Деякі з них збереглися і до нашого часу.
Помер святий у віці 67 років 373 році у місті Едесса.

https://www.youtube.com/embed/FGEAyA5WpXs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 10 лютого згадуємо преподобного Єфрема Сирійського . :: Сподобалось299


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 12# vechnost

Мені дуже сподобались слова святого про празнословя. Цікавий факт. Господе захисти та даруй мудрість. 12# vechnost
Коментарій

Від користувача 15# mda

Справді Божа благодать перебувала на святому. Господи будь мені грішному. 15# mda
Коментарій

Від користувача 109# anonym

Кожного дня все цікавіше!Як шкода що таких людей зараз мало... Ви молодці! 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×