Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 червня 2015 р. 18:35:36

26 червня день спомину про мученицю Акилину

26 червня день спомину про мученицю Акилину

26 червня день спомину про мученицю Акилину

Мучениця Акилина постраждала за християнство при правлінні імператора Діоклетіана.
Сама Акилина народилась в місті Бібла що в Фінікії в християнській родині. Батьки виховували її богобоязненою і благочестивою дитиною тому вже в 12 років вона щиро просила знайомих дітей прийняти християнство. Про це почув правитель міста, якого обурило що якась дитина відовляє дітей від віри їх батьків.
ЇЇ схопили та почали катувати різними способами та дівчинка твердо стояла за християнство. Коли ж їй розпеченими дротами через вуха пронизали голову вона впала мертвою. Правитель наказав кинути її тіло за містом на розтерзання псам та коли її тіло було викинуте до дівчинки явився янгол який зцілив її і вона знову пішла до правителя.
Правитель здивувавшись тому що Акилина досі жива наказав тримати її під вартою до ранку а згодом звинувативши її у чарівництві і непокорі наказав стратити її.
Ідучи на страту дівчинка молилася до Господа та згодом почула як Голос з небес закликає її до себе, дівчинка відразу з померла. Боячись злости правителя кат відтяв голову вже мертвій дівчині.
Християни гідно поховали дівчинку а згодом її мощі були перенесені до храму в Константинополі що був зведений в її честь.

https://www.youtube.com/embed/7zjoajp8n8k

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 26 червня день спомину про мученицю Акилину :: Сподобалось280


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 5# Hrestianin

Свята мученеце Акелина моли Бога за нас грішних. 5# Hrestianin
Коментарій

Від користувача 19# Kolibri

Муками та молитвою спасла ти велике число людей. Молися і за мене щоб і я заслужив прощення. 19# Kolibri
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×