Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 серпня 2015 р. 11:27:52

20 серпня згадується преподобний Дометій

20 серпня згадується преподобний Дометій

20 серпня згадується преподобний Дометій

Преподобний Дометій був родом з Персії та жив у четвертому столітті нашої ери.
В юнацтві його було навернено до християнства, після того від іде до Месопотамії де і приймає християнство в одному з монастирів. Вцьому ж монастирі він стає монахом.Згодом він іде до іншого монастиря де проживав архимандрит Нурвел, відомий аскет який близько 60-ти років не ї вареної їжі та не лягав для сну.
В цьому монастирі Дометій був висвячений в сан диякона та згодом Нурвел вирішив висвятити його в сан пресвітера. Дометій відмовився від сану пресвітера бо вважав себе не гідним та відійшов від монастиря пішовши до пустинної гори в Сирії.
Там він жив самотньо переживаючи і голод і холод аж поки не переселився до місцевої печери де згодом до нього приєдналося двоє учнів.
Преподобний Дометій привів до віри християнської дуже багато людей а деякі приходили до нього за зціленням.
Одного разу повз місце де проживав Дометій разом із учнями проходив Юліан Відступник. Він, дізнавшись про те що в печері тій перебувають християни наказав засипати їх камінням. Так і загинули Дометій та його учні у 363 році нашої ери.

https://www.youtube.com/embed/fu_PlbxrHWQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 20 серпня згадується преподобний Дометій :: Сподобалось349


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 117# atom

Слава мученику та святому за мужність та самопожертву. Моли Бога про нас. Випроси долі та миру. 117# atom
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×