Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 серпня 2015 р. 23:14:38

26 серпня день памяті преподобного Максима Сповідника.

26 серпня день памяті преподобного Максима Сповідника.

26 серпня день памяті преподобного Максима Сповідника.

Преподобний народився в християнській сімї в Константинополі близько 580 року.
В дитинстві він отримав дуже хорошу освіту за допомогою якої згодом отримав хорошу роботу при імператорі Іраклії. В одержанні цієї роботи йому допоміг також і його доброчесний характер.
Через деякий час робота та життя при дворі дуже змучили його бо насправді тягнувся він до Бога тож він пішов з імператорського двору. Пішов він до монастиря, що звався Хрисопольським. і там же прийняв чернечий постриг.
Через свій тихий та покірний характер він зовсім скоро завойовує повагу та любов братів своїх і вони його обирають настоятелем тієї обителі. Попри такий сан він все ж залишається таким же доброчесним та покірним монахом.Згодом за проханням одного богослова він покидає монастир і йде в Олександрію.
Шлях преподобного Максима йшов до Олександрії йшов через Крит де він не надто довго перебуваючи почав свою роботу як проповідника.Там же він зіткнувся з єпископатом який якраз був охоплений єретичними вченнями Несторія. Максим борючись з єретизмом почав розмовляти з багатьма людьми і ці розмови про православ’я мали успіх.
По смерті імператора та патріарха до влади приходить новий імператор який був прихильником єретиків-монофелітів.Починається переслідування православних священників та монахів прихильниками монофелітів.Максим через тиск єретиків відбуває до Карфагену де проповідує протягом пяти років. Туди ж в Карфаген прибув наступник патріарха Сергія Пірр,який був монофелітом.Між ним та Максимом відбувається серйозна суперечка після якої патріарх визнав свої помилки та вибачився.Максим та Пірр відбувають до Риму де Папа Римський вислухавши покаяння Пірра відновлює його в сані.
Згодом він повертається назад в Африку де знову ж проповідує православ’я та бореться з єретиками.Боротьба з ними часто була важкою-Максима катували, виганяли та кидали у вязницю.Також йому та його учням було відрізано язики.Та Бог сотворив чудо і вони знову могли говорити.
Смерть свою він передрік і вона сталася в 662 році.

https://www.youtube.com/embed/5XiBrS16D_k

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 26 серпня день памяті преподобного Максима Сповідника. :: Сподобалось275


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Святий Максим сповідник що боровся проти неправди. Господь нехай допомагає нам через заступність твою. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×